Uitslagen jaarwisselingtoernooi 2016-2017

MO13

Woensdag 28 december – De Scheg

Thuis Uit Uitslag
 FC RDC  –  SV Helios  1-0
 SV Colmschate ’33  –  Sportclub Deventer  2-0
 FC RDC  –  SV Colmschate ’33  1-1
 SV Helios  –  Sportclub Deventer  1-0
 FC RDC  –  Sportclub Deventer  0-1
 SV Helios  –  SV Colmschate ’33  1-1

Finale op zaterdag 7 januari 18.30 – 18.45 uur: SV Colmschate ’33 – FC RDC


MO15 – poule A & B

Woensdag 28 december – De Scheg

 SV Helios  –  SV Colmschate ’33 1  0-0
 SV Colmschate ’33 2  –  Sportclub Deventer  3-0
 SV Colmschate ’33 2  –  SV Schalkhaar  3-0
 SV Helios  –  SV Colmschate ’33 1  0-1
 Sportclub Deventer  –  SV Schalkhaar  1-3
  • Koninklijke UD heeft zich afgemeld

Finale op zaterdag 7 januari 18.52 – 19.07 uur: SV Colmschate ’33 1 – SV Colmschate ’33 2


JO15

Poule A: woensdag 28 december – De Scheg

 VV Diepenveen   – DVV Sallandia  0-2
 SV Colmschate ´33   –  SV Helios  1-0
 SV Turkse Kracht   –  VV  Diepenveen  1-1
 DVV Sallandia   –  SV Helios  0-0
 SV Colmschate ’33   –  SV Turkse Kracht  6-0
 SV Helios   –  VV Diepenveen  1-3
 SV Turkse Kracht   –  DVV Sallandia  2-0
 VV Diepenveen   –  SV Comlschate ’33  0-2
 SV Helios   –  SV Turkse Kracht  1-1
 DVV Sallandia   –  SV Colmschate ’33  0-1

Poule B: woensdag 28 december – De Scheg

 SV Harfsen  –  Sportclub Deventer  3-4
 DVV Davo  –  Koninklijke UD  1-2
 SV Schalhaar  –  SV Harfsen  1-0
 Sportclub Deventer  –  Koninklijke UD  0-0
 DVV Davo  –  SV Schalkhaar  0-5
 Koninklijke UD  –  SV Harfsen  1-2
 SV Schalkhaar  –  Sportclub Deventer  2-6
 SV Harfsen  –  DVV Davo  3-1
 Koninklijke UD  –  SV Schalkhaar  0-1
 Sportclub Deventer  –  DVV Davo  7-1

Finale op zaterdag 7 januari 19.14 – 19.29 uur: SV Colmschate ’33 – Sportclub Deventer


JO17

Poule A: woensdag 28 december – sporthal Keizerslanden

 SV CCW ’16  –  SV Schalkhaar  2-0
 SV Colmschate ’33  –  VV Diepenveen  2-0
 DVV Sallandia  –  SV CCW ’16  1-2
 SV Schalkhaar  –  VV Diepenveen  0-4
 SV Colmschate ’33  –  DVV Sallandia  1-1
 VV Diepenveen  –  SV CCW ’16  0-1
 DVV Sallandia  –  SV Schalkhaar  0-4
 SV CCW ’16  –  SV Colmschate ’33  2-2
 VV Diepenveen  –  DVV Sallandia  3-0
 SV Schalkhaar  –  SV Colmschate ’33  2-0

Poule B: woensdag 28 december – sporthal Keizerslanden

DVV Davo  –  SV Helios  0-1
 SV Turkse Kracht  –  Koninklijke UD  1-1
 Sportclub Deventer  –  DVV Davo  2-3
 SV Helios  –  Koninklijke UD  3-1
 SV Turkse Kracht  –  Sportclub Deventer  0-0
 Koninklijke UD  –  DVV Davo  2-0
 Sportclub Deventer  –  SV Helios  0-3
 DVV Davo  –  SV Turkse Kracht  2-1
 Koninklijke UD  –  Sportclub Deventer  0-1
 SV Helios  –  SV Turkse Kracht  3-1

Finale op zaterdag 7 januari 20.03 – 20.23 uur: SV CCW ’16 – SV Helios


JO19

Poule A: vrijdag 30 december – De Scheg (vanaf 17.00 uur)

 DVV Sallandia  –  SV Colmschate ’33  2-1
 SV Helios  –  Koninklijke UD  4-0
 VV Diepenveen  –  DVV Sallandia  1-0
 SV Colmschate ’33  –  Koninklijke UD  5-1
 SV Helios  –  VV Diepenveen  2-2
 Koninklijke UD  –  DVV Sallandia  0-1
 VV Diepenveen  –  SV Colmschate ’33  1-1
 DVV Sallandia  –  SV Helios  0-4
 Koninklijke UD  –  VV Diepenveen  0-1
 SV Colmschate ’33  –  SV Helios  1-1

Poule B: vrijdag 30 december – De Scheg (vanaf 19.20 uur)

 DVV Davo  –  Sportclub Deventer  0-3
 SV Schalkhaar  –  SV Turkse Kracht  0-1
 DVV Davo  –  SV Schalkhaar  0-6
 Sportclub Deventer  –  SV Turkse Kracht  0-3
 DVV Davo  –  SV Turkse Kracht  2-5
 Sportclub Deventer  –  SV Schalkhaar  0-2

Finale op zaterdag 7 januari 20.30 – 20.50 uur: SV Helios – SV Turkse Kracht


Senioren

Poule A: vrijdag  30 december – De Scheg (vanaf 20.47 uur)

 DVV Sallandia  –  FC RDC  0-1
 SV Helios  –  VV IJsselstreek  2-1
 FC RDC  –  VV IJsselstreek  0-0
 SV Helios  –  FC RDC  0-0
 DVV Sallandia  –  VV IJsselstreek  5-0
 DVV Sallandia  –  SV Helios  0-1

Poule B: dinsdag 3 januari – De kroon (vanaf 20.36 uur)

Koninklijke UD  –  SV Turkse Kracht  0-1
Koninklijke UD  –  Sportclub Deventer  1-2
 SV Turkse Kracht  –  Sportclub Deventer  6-0
 SV Turkse Kracht  –  Koninklijke UD  3-2
 Sportclub Deventer  –  Koninklijke UD  3-0
 Sportclub Deventer  –  SV Turkse Kracht  1-1

Finale op zaterdag 7 januari 21.24 – 21.49 uur:


MO17

Dinsdag 3 januari – sporthal De Kroon (vanaf 17.00 uur)

SV Helios  –  SV Colmschate ’33  0-1
 Sportclub Deventer  –  Koninklijke UD  0-0
 SV Helios  –  Sportclub Deventer  0-1
 SV Colmschate ’33  –  Koninklijke UD  3-0
 SV Helios  –  Koninklijke UD  1-2
 SV Colmschate ’33  –  Sportclub Deventer  1-0

Finale op zaterdag 7 januari 19.36 – 19.56 uur: SV Colmschate ’33 – Sportclub Deventer


Vrouwen

Dinsdag 3 januari – sporthal De Kroon (vanaf 18.27 uur)

Poule A  Poule B
 SV Helios  FC RDC 1
 SV Colmschate ’33 1  FC RDC 3
 FC RDC 2  SV Colmschate ’33 2
 SV Voorwaarts
FC RDC 1  –  FC RDC 3  4-0
 SV Helios  –  SV Colmschate ’33 1  1-1
 SV Colmschate ’33 2  –  SV Voorwaarts  2-0
 SV Helios  –  FC RDC 2  1-0
 FC RDC 1  –  SV Colmschate ’33 2  2-3
 FC RDC 3  –  SV Voorwaarts  2-1
 SV Colmschate ’33 1  –  FC RDC 2  0-0
 FC RDC 1  –  SV Voorwaarts  6-0
 FC RDC 3  –  SV Colmschate ’33 2  0-3

Finale op zaterdag 7 januari 20.57 – 21.17 uur: SV Helios – SV Colmschate ’33 2